Wymiana walut

Kantor Internetowy Alior Bank – dlaczego warto się w nim zarejestrować

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Zwiększająca się ilość transakcji związanych z wymianą walut w Internecie sprawia, że na rynek ten coraz śmielej spoglądają nasze banki. Chcą one w ten sposób poszerzyć grono swoich klientów, co ma poprawić ich wynik finansowy. Przeanalizujmy więc, jakie zalety ma ten kantor i czy warto się w nim zarejestrować.

Wymieniając waluty w kantorach, przede wszystkim sprawdzamy jakie proponują nam one kursy walutowe. Kantor Alior Bank należy pod tym względem do czołówki w naszym kraju, gdyż jego kursy należą do jednych z najatrakcyjniejszych. Jedną zaletę tego kantoru już znamy. Teraz przejdźmy do rejestracji. Odbywa się ona w całości przez Internet, więc by mieć możliwość wymiany walut nie musimy wychodzić z domu. Po zarejestrowaniu, dostaniemy możliwość otwarcia rachunków w aż 14 walutach i co ważne, nic nie będziemy musieli za te rachunki płacić. Nie będziemy także musieli płacić karty walutowe wydane do posiadanych przez nas rachunków. Kantor Internetowy Alior Bank daje nam możliwość wymiany walut 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, a przelewy wymienionych walut są bezpłatne.

Na pewno sporym atutem Kantoru Internetowego Alior Bank jest możliwość wypłaty pieniędzy w gotówce. W oddziałach Alior Banku możemy w ten sposób wybrać złotówki, Euro, dolary amerykańskie i funty brytyjskie. Co ważne, gdy chcemy wybrać poniżej 25 000 zł, 3 000 EURO, 2000 USD i 2000 GBP, pieniądze dostaniemy “od ręki”. W przypadku wyższych kwot, odbiór gotówki musimy zgłosić wcześniej.

Wiele osób szukających najlepszego kantoru internetowego zwraca baczną uwagę na bezpieczeństwo wpłaconych środków. W przypadku Kantoru Alior Bank, mamy pewność, że nasze pieniądze są bezpieczne. Albowiem wymiana pieniędzy w tym kantorze odbywa się na rachunkach Alior Banku, a ponieważ to bank, więc jego środki są objęte ochroną Bankowego Funduszu Gwarancyjnego. Oczywiście wszelkie transakcje wykonywane w sieci internetowej są szyfrowane, by nikt niepowołany nie miał do nich dostępu.

Kantor Internetowy Alior Bank posiada wersję mobilną, więc walutę możemy wymieniać w dowolnym miejscu, w którym mamy dostęp do sieci internetowej. Możemy też liczyć na wsparcie specjalistów zatrudnionych w Call Center, którzy chętnie odpowiedzą na nasze pytania. Są oni dostępni 7 dni w tygodniu.

Widząc zalety Kantoru Internetowego Alior Bank nie ma się co dziwić, że coraz więcej osób zaczyna korzystać z jego usług. Może warto więc zarejestrować się w tym kantorze, by samodzielnie przekonać się o jego zaletach.

Nie masz jeszcze konta w Kantorze Internetowym Alior Banku?

ZAREJESTRUJ SIĘ CAŁKOWICIE BEZPŁATNIE I WYMIENIAJ WALUTY PO ATRAKCYJNYCH KURSACH

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

1 komentarz

  • Ja mam konto na Amronet i póki co nie zamierzam tego zmieniać. Mam do tego kantoru pełne zaufanie i wiem, że u nich nie przepłacam. Poza tym wszystko przejrzyste, proste i cała procedura przebiega bardzo sprawnie.

Pozostaw komentarz