Pozostałe

Pożyczka przez Internet bez BIKu

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Spora część osób, która kiedykolwiek posiadała inne zobowiązania – pożyczki, kredyty, karty kredytowe, w pewnym momencie na pewno spotkała się z trudnościami w spłacie tych zobowiązań. Być może kwota wszystkich rat była zbyt duża, a może spotkało ich niespodziewane wydarzenie, które wymagało sporych nakładów finansowych. W takich sytuacjach często osoby stają się dłużnikami, posiadają większe problemy ze spłatą wszystkich zaległych rat, a do tego dochodzą dodatkowe odsetki.

Czy osoby zadłużone mogą liczyć na kolejne kredyty?

Nie ma się co oszukiwać. Dłużnicy nie mogą oczekiwać, że ze względu na swoją kiepską sytuację finansową, negatywne wpisy w rejestrze dłużników, czy BIK, to banki komercyjne pomogą im w cięższej sytuacji. Dla banków to właśnie historia kredytowa oraz jasne źródło dochodów jest najważniejsze. Warto zaznaczyć, że każdy bank dokładnie weryfikuje Biuro Informacji Kredytowej i widząc Twoje poprzednie, niespłacone zobowiązania, odmówi Ci udzielenia kredytu.

Pomocne jednak mogą okazać się instytucje pozabankowe, które oferują pożyczki bez BIK. Takie pożyczki, często zwane chwilówkami, charakteryzują się tym, że są wyżej oprocentowane niż zwykłe kredyty bankowe, choć bardziej dostępne dla osób z kiepską historią kredytową.

Gdzie pożyczka przez Internet bez bik

Instytucje, które udzielają chwilówek najczęściej widnieją właśnie w Internecie. To tam należy szukać porównań oraz rankingów kredytów bez BIK. Nie ma sensu szukać lokalnych punków oferujących takich pożyczek, ponieważ ze względu na koszty utrzymania punktu, pożyczki te będą sporo droższe. Złożenie wniosku online w przypadku większości firm pożyczkowych zajmuje dosłownie chwilę, a decyzję o przyznaniu kredytu otrzymasz już w 15 minut. Dlatego zdecydowanie najlepszym rozwiązaniem dla każdego będą pożyczki online bez BIK, na stronie pożyczka przez Internet bez bik znajdziesz tam nie tylko oferty ale i porównania pożyczek, rankingi i opinie o pożyczkach.

Jakie firmy oferują najtańsze pożyczki przez Internet bez BIK?

W internecie można znaleźć całe mnóstwo firm pożyczkowych, jednak jak wybrać te najlepsze i najtańsze? Na co zwracać uwagę? Przecież nikomu nie chce się porównywać 150 albo i więcej ofert pożyczkowych. Poniżej przedstawiamy kilka ofert, które widnieją w większości rankingów na pierwszych miejscach, a ich oferty są całkiem ciekawe. Do tych firm należą m.in.:

  • Lendon.pl
  • Vivus.pl
  • Net credit
  • In credit
  • Wandoo
  • Credit Star
  • Provident

4/5 - (1 vote)

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz