Pozostałe

Jakie pożyczki są najczęściej przyznawane?

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Gdy napotkamy trudności finansowe, nie zawsze możemy poprosić rodzinę o pomoc, a wizyta w banku kosztuje nas bardzo dużo czasu i energii. Dlatego warto skorzystać z pożyczek online, które są usługą na jasnych i elastycznych zasadach. To Ty wybierasz kwotę oraz termin spłaty pożyczki. Jakie pożyczki są najczęściej przyznawane? O tym piszemy poniżej.

Z jakich pożyczek online możemy skorzystać?

Ubiegając się o pożyczkę możemy skorzystać z dwóch rodzajów usługi — pożyczki krótkoterminowej oraz pożyczki ratalnej. Pierwsza z nich umożliwia spłatę zobowiązania do 30 dni. Co ważne, jeśli po raz pierwszy zdecydujemy się na skorzystanie z tego typu pożyczki, będzie ona pożyczką z oprocentowaniem 0%. W praktyce oznacza to, że jeśli pożyczyliśmy od firmy pożyczkowej 2 000 zł, oddajemy również 2 000 zł i ani złotówki więcej. Drugim rodzajem pożyczki przez internet jest pożyczka ratalna. Umożliwia ona spłatę zobowiązania aż do 6 miesięcy. Jest to bezpieczne rozwiązanie, gdyż jeśli pilnie potrzebujemy gotówki, a jednocześnie mamy świadomość, że w najbliższych tygodniach możemy mieć nadal pewne trudności finansowe, wydłużony okres spłaty pozwoli na zachowanie stabilności domowego budżetu.

Jak wybrać bezpieczne pożyczki?

Przede wszystkim, firma pożyczkowa, z której usług chcemy skorzystać, musi być rzetelna i zaufana. Z pewnością możemy liczyć na bezpieczne pożyczki online na Feniko.pl. Już w pierwszym etapie transakcji poznajmy dokładną wysokość prowizji oraz wysokość RRSO. Dzięki temu znamy całkowity koszt pożyczki i jesteśmy w stanie ocenić, czy stać nas na takie zobowiązanie finansowe. Dodatkowo, od razu poznajemy termin spłaty pożyczki, który również jest kluczowym elementem podczas podejmowania decyzji o możliwościach dotrzymania zobowiązania. Wszystkie poniższe informacje sprawdzimy na stronie internetowej za pomocą specjalnego kalkulatora. Jeśli zdecydujemy się na wzięcie pożyczki, podajemy jedynie podstawowe dane osobowe oraz informację na temat źródła dochodu. To wystarczy, aby firma pożyczkowa była w stanie ocenić zdolność kredytową. W przypadku pozytywnej decyzji możemy liczyć na szybkie otrzymanie gotówki. W Feniko.pl pomogą w tym błyskawiczne przelewy na konto bankowe, a dla osób, które cenią sobie bardziej tradycyjne rozwiązanie, firma pożyczkowa oferuje realizację czeku GIRO w oddziale Poczty Polskiej.

Pożyczki, jakie najczęściej są przyznawane to pożyczki krótkoterminowe oraz pożyczki ratalne. Dają one możliwość elastycznego dostosowania się firmy pożyczkowej do potrzeb Klientów pod kątem terminu spłaty zobowiązania. Jest to niezwykle kluczowy element, który pomoże w spłacie szybkiej pożyczki w terminie oraz utrzymaniu stabilności finansowej.

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz