Pozostałe

Folx – Kod rabatowy/promocyjny do sieci komórkowej Folx [nielimitowane rozmowy i SMS + 15 GB transferu za darmo]

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Folx to pierwsza sieć komórkowa w aplikacji. W zamian za miesięczną opłatę wynoszącą 29,99 użytkownicy sieci otrzymują:

  • darmowe rozmowy do wszystkich sieci
  • darmowe SMSy
  • 15 GB internetu LTE

Firma FOLX oferuje darmowy okres próbny wynoszący 1 miesiąc za darmo z kodem rabatowym: 01596194, a co najlepsze – istnieje możliwość przedłużania abonamentu bezpłatnie. Wystarczy jedynie polecać sieć w internecie lub znajomym. Za każdego zaproszonego użytkownika można otrzymać darmowy 1 miesiąc rozmów, sms oraz 15GB szybkiego internetu!

Jak wygląda proces zamawiania i korzystania z sieci?

Cały proces ogranicza się do minimum i ze swojej karty SIM można korzystać już po 15 minutach od jej darmowego zamówienia! W jaki sposób? – Karta SIM jest dostarczana przez kierowcę Ubera w ciągu kilkunastu minut. Później należy tylko aktywować kartę w aplikacji Folx, skanując kod QR oraz podpiąć kartę płatniczą w celach weryfikacji. Po wykonaniu tych kroków uruchomi się 1-miesięczny darmowy okres próbny, w którym będziemy mogli korzystać z dobrodziejstw karty w pełnej okazałości. Jeżeli nie chcemy przedłużać subskrypcji, wystarczy ją anulować (można to zrobić od razu po aktywacji karty SIM – oczywiście nadal będziemy mogli korzystać z darmowych usług). Aby skorzystać z okazji użyj poniższego kodu rabatowego/promocyjnego.

DARMOWY KOD PROMOCYJNY DO SIECI FOLX: 01596194

 

Skorzystałeś już sieci FOLX? – Pozostaw po sobie opinie!

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz