Pozostałe

Zalety szybkiej pożyczki przez Internet

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Od momentu pojawienia się w naszym kraju szybkich pożyczek przez Internet, cieszą się one stałym powodzeniem. Korzystamy z nich gdy zepsuje się nam samochód, musimy przeprowadzić niespodziewany remont, “wypatrzymy” jakiś fajny produkt na wyprzedaży, a do wypłaty pozostaje nam jeszcze kilka lub kilkanaście dni. Przeanalizujmy więc, jakie atuty mają szybkie pożyczki online i dlaczego chętnie po nie sięgamy.

  1. Błyskawiczna decyzja kredytowa – składając wniosek o szybką pożyczkę, możemy być pewni, że o decyzji kredytowej dowiemy się kilkanaście minut później. Zwłaszcza gdy złożymy wniosek w jakiejś dużej i działającej 7 dni w tygodniu firmie.
  2. Szybki przelew na konto – w przypadku pozytywnej decyzji kredytowej, pożyczkodawca od razu wysyła pieniądze na nasze konto. Jeżeli więc mamy nasz rachunek w tym samym banku co firma pożyczkowa, pieniądze mamy do naszej dyspozycji już po kilku minutach.
  3. Pożyczka za darmo – wiele firm pożyczkowych, “kusi” nowych klientów pożyczką za darmo. Spłacając ją w terminie, nie musimy oddawać żadnych odsetek czy prowizji.
  4. Pożyczka bez BIK – część firm pożyczkowych nie sprawdza rejestrów swoich klientów w Biurze Informacji Kredytowej. Z pożyczki mogą więc skorzystać te osoby, których historia kredytowa pozostawia wiele do życzenia.
  5. Pożyczka bez zabezpieczenia – firmy pożyczkowe nie wymagają od swoich klientów zabezpieczenia pożyczki. Nie ma więc tu poręczyciela czy weksla.
  6. Duża anonimowość w czasie transakcji – ponieważ wszelkie formalności związane z uzyskaniem pożyczki możemy załatwić online, nikt nie dowie się o naszym długu.
  7. Pożyczka bez wychodzenia z domu – by skorzystać z pożyczki, nie musimy wychodzić z domu. Wszelkie formalności możemy załatwić przez Internet, z dowolnego miejsca które ma połączenie z Internetem.

Oczywiście nie są to wszystkie zalety szybkiej pożyczki przez Internet. Każdy może mieć bowiem inne powody do skorzystania z tej oferty. Jednakże produkt ten ma tak dużo zalet, że na pewno jeszcze długo będzie on w ofercie wielu firm pożyczkowych – m.in. https://sprintcash.pl/

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz