Wymiana walut

Promocja na przelewy zagraniczne w Walutomat

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Jeden z najpopularniejszych w naszym kraju kantorów internetowych czyli Walutomat, przygotował dla swoich klientów nową usługę. Są nią przelewy zagraniczne. Od teraz z posiadacze konta w tym kantorze, mogą przelewać pieniądze na zagraniczne konta swoje lub innej osoby. Można w ten sposób przelewać pieniądze do 33 krajów. Aby zachęcić klientów do skorzystania z tej usługi, Walutomat przygotował specjalną promocję. Do końca lipca 2018 roku, zagraniczne przelewy typu SHA można wykonywać bez żadnych kosztów.

Po zakończeniu promocji, koszty przelewów również będą bardzo konkurencyjne. Za przelew w euro zapłacimy 4 zł, a za przelew w pozostałych walutach 9 zł. Co ważne, cena ta jest identyczna bez względu na przesyłaną kwotę. Natomiast przelewy w systemie OUR kosztują tu 80 zł, co również jest kwotą bardzo konkurencyjną.

Z usługi mogą skorzystać zarówno osoby prywatne, przesyłające pieniądze do rodziny czy na swoje konta, a także przedsiębiorcy, prowadzący interesy z zagranicznymi kontrahentami.

 

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz