Wymiana walut

Jak taniej wymieniać waluty w rKantor

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Działający od kilkunastu miesięcy kantor internetowy rKantor, stale zyskuje nowych klientów. Oprócz dobrych kursów walut i sprawnej obsługi, a całą pewnością wpływ na to ma korzystny program lojalnościowy, który pozwala na wymianę walut bez spreadu. Dzięki temu można zaoszczędzić sporo pieniędzy, a przecież każdy lubi gdy w portfelu znajduje się więcej pieniędzy.

Z promocyjnej wymiany walut w rKantor może skorzystać każdy. Wystarczy że uzbieramy odpowiednią ilość punktów, która daje nam możliwość wymiany walut bez spreadu. A jak zdobywać punkty? Mamy na to trzy sposoby. Po pierwsze, gdy zarejestrujemy się w rKantor, na nasze konto wpłynie 500 punktów. Po drugie, punkty będziemy dostawać za każdą wymianę waluty w rKantor. Kantor ten stosuje specjalne mnożniki do poszczególnych walut które prezentują się następująco: AUD – 7%, BGN – 5%, CAD – 7%, EUR – 10%, USD – 10%, GBP – 10%, CHF – 10%, CZK – 0.6%, DKK – 1%, HRK – 0.18%, HUF – 0,04%, JPY – 0.08%, NOK – 1%, NZD – 7%, RON – 2.5%, RUB – 0.1%, SEK – 1% i TRY – 2.5%. Trzecim sposobem na zdobywanie punktów jest polecanie kantory innym. Jeżeli polecona przez nas osoba wymieni w rKantor walutę, na naszym koncie pojawi się 100 punktów.

A jak wykorzystać punkty i wymieniać waluty taniej? Jest to bardzo proste. Wystarczy że podczas dokonywania transakcji, wybierzemy opcję „Wykorzystaj punkty”. Jeżeli to zrobimy, system nie będzie wymieniał waluty po kursie jaki proponuje kantor ale po kursie średnim czyli bez spreadu. Po promocyjnym kursie wymienimy tyle jednostek walutowych ile posiadamy punktów. Dla przykładu jeżeli na naszym koncie znajduje się 500 punktów i chcemy wymienić 500 EUR to całą transakcję dokonamy po promocyjnym kursie. Jeżeli mamy na koncie 500 punktów a chcemy wymienić 800 EUR, to 500 EUR wymienimy po promocyjnym kursie a pozostałe 300 po kursie proponowanym przez rKantor.

Musimy pamiętać, że otrzymane punkty są ważne przez 6 miesięcy i jeżeli w tym czasie ich nie wykorzystamy, znikną z naszego konta.

ZAŁÓŻ KONTO W RKANTOR I OTRZYMJ 500 PUNKTÓW NA PROMOCYJNĄ WYMIANĘ WALUT

Rate this post

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz