Walutomat
Transfery pieniężne

TransferGo.com – opinie, informacje, kontakt

transfergo
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

TransferGo to jeden z najbardziej popularnych serwisów, oferujących transfer gotówki do różnych krajów. Zarejestrowanych jest w nim ponad 200 000 osób. Tym co charakteryzuje TransferoGo są niskie koszty i bardzo szybkie przelewy. Jeżeli chodzi o całkowity koszt, to składa się on z dwóch elementów. Pierwszym jest koszt transferu. W porównaniu z bankami czy innymi serwisami tego rodzaju, jest on bardzo konkurencyjny. Drugim elementem kosztu, jest przewalutowanie. Marża serwisu waha się w granicach od 0.4 do 2%, więc jest również bardzo konkurencyjna. W przypadku przesyłania waluty EURO do poszczególnych krajów, w których także ta waluta obowiązuje, nie ma kosztów związanych z przewalutowaniem.

TransferGo dostarcza pieniądze na wskazane konto już następnego dnia roboczego po złożeniu zlecenia. Klienci mogą na bieżąco kontrolować co dzieje się z ich środkami, na specjalnym panelu. Serwis jest niezwykle przejrzysty, a klienci w bardzo intuicyjny sposób wykonują poszczególne polecenia. Zawsze można też skorzystać z pomocy pracowników firmy.

Przesyłanie pieniędzy za pośrednictwem TransferGo jest niezwykle bezpieczne. Serwis posiada licencje FCA i HMRC. Wszelkie transakcje są zabezpieczone certyfikatem SSL.

Przelewanie pieniędzy za pośrednictwem TransferGo jest niezwykle proste. Najpierw musimy założyć konto, podając kilka danych, związanych z naszą osobą i naszym rachunkiem. Kolejnym etapem jest ustawienie przelewu, gdzie podajemy jaką kwotę chcemy przelać i komu (konto). Teraz wystarczy już tylko dokonać przelewu pieniędzy z naszego konta bankowego na rachunek w TransferGo. Gdy serwis otrzyma pieniądze, natychmiast dokonywany jest przelew na podane wcześniej konto odbiorcy. Zleceniodawca cały czas wie, jaką kwotę otrzyma osoba, do której przelewamy pieniądze.
Co bardzo ważne, serwis oferuje pomoc w języku polskim.

TransferGo.com
Adres firmy i kontakt
Informacje i opinie o Transfer Go Właściciel:
TransferGo LTD
Level 42
One Canada Square
Cnary Wharf
London E14 5AB
Wielka Brytania

Kontakt:
Infolinia:
PL:+48 58 881 05 00
UK: +44 14 3830 5041
DE: +49 30 2000 42077
E-mail: [email protected]
Obsługiwane waluty
PLN, GBP, USD, EUR, NOK, DDK, SEK, RON, HUF, SEK i wiele innych. Łącznie TransferGo jest obecny w 44 krajach Świata i obsługuje wszystkie waluty państw, w których ma siedzibę.
Sprawdź dokładną listę obsługiwanych walut i krajów na TransferGo.com
Koszty przelewów
TransferGo pobiera stałą opłatę uzależnioną od kraju, z którego wysyłasz pieniądze oraz od 0,4% do 1,5% prowizji za wymianę walut. Koszta przelewów wysyłanych z:
Polski – 9 PLN,
UK – 0.99 GBP,
Strefy EURO – 0.99 EUR,
Norwegii - 20 NOK
Danii – 20 DDK
Szwecji – 10 SEK
Ruminii – 9 RON
Węgier - 500 HUF


Nie ma kosztów związanych z założeniem i prowadzeniem rachunku w TransferGo

Otwórz darmowe konto na TransferGo

Skorzystałeś z przekazów pieniężnych w TransferGo? – Pozostaw opinię!

TransferGo.com – opinie, informacje, kontakt
Oceń to!

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

4 komentarze

Pozostaw komentarz