Revolut
Wymiana walut

Monese – kod promocyjny/polecający. Otrzymaj 15 EUR/GBP za utworzenie konta wielowalutowego

monese kod promocyjny
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Świat na naszych oczach staje się “coraz mniejszy”. Dzięki nowoczesnym technologiom, możemy pracować “z domu” dla pracodawców z całego Świata, możemy robić zakupy w dowolnym kraju itp. Dzięki rozwojowi tanich linii lotniczych, coraz częściej podróżujemy po całym Świecie, poznając nowe kultury i nowych ludzi. Oczywiście musiały powstać też nowoczesne technologie, dzięki którym możemy za zakupy w innych krajach płacić, możemy rozliczać się z naszymi zagranicznymi kontrahentami itp. Jedną z aplikacji która nam w tym pomaga jest Monese czyli międzynarodowy bank w naszym telefonie. Aplikacja ta daje nam także możliwość uzyskania dodatkowego zarobku.

Czym jest Monese

Monese zostało założone w Wielkiej Brytanii w 2014 roku przez Norrisa Koppela. Po przyjeździe do tego kraju miał on wielkie problemy z założeniem konta w banku, gdyż nie mógł w żaden sposób potwierdzić adresu, nie miał też żadnej historii kredytowej. Jego start w UK był więc utrudniony i zaczął on rozumieć że powinien w jakiś sposób pomóc innym osobom, które mają podobne problemy jak on. Tak powstał Monese, czyli rewolucyjna aplikacja, zbierająca pozytywne opinie, która pozwala założyć konto bez konieczności potwierdzania adresu zamieszkania.

Rejestrując konto w Monese z kodem polecającym/promocyjnym MARCI146 otrzymasz darmowe 15 EUR lub 15 FUNTÓW po zasileniu konta dowolną kwotą w EUR/GBP

Jakie mamy korzyści z konta Monese

W zależności od rodzaju konta jakie wybierzemy mamy więcej lub mniej darmowych opcji. Skupmy się na najbardziej popularnym,  koncie Starter. Otóż najważniejsze jest to, że jest ono darmowe. Nie musimy też płacić za otrzymaną kartę zbliżeniową. Dostaniemy numer IBAN, dzięki czemu możemy z naszego konta wykonywać przelewy jak i również otrzymywać pieniądze od innych. Zakładając konto będziemy mieli wybór czy chcemy je prowadzić w EURO czy w Funtach brytyjskich. Możemy też mieć obydwa konta równocześnie. Będziemy mieli możliwość wykonywania szybkich przelewów na konta Monese. Za pozostałe usługi będzie pobierana opłata, ale jest ona bardzo konkurencyjna w porównaniu z innymi aplikacjami tego typu. Konto Starter daje nam możliwość wykonywania międzynarodowych transferów pieniężnych, wymianę waluty, możliwość wybierania pieniędzy z bankomatów itp. Jest to więc dla nas normalny bank, chociaż nie jest on jako bank zarejestrowany. Ma jednak licencję Financial Conduct Authority czyli odpowiednika polskiej Komisji Nadzoru Finansowego.

Jak założyć konto w Monese

Założenie konta jest stosunkowo proste i trwa zaledwie kilka minut. Pomoże nam w tym aplikacja, która jest dostępna w języku polskim. Co ważne, nie musimy wysyłać nigdzie żadnych dokumentów. Pierwszym etapem w czasie rejestracji jest ściągnięcie aplikacji na nasz smartfon. Drugim jest zrobienie zdjęcia jakiemuś dokumentowi który potwierdzi naszą tożsamość. Może to być paszport, dowód osobisty itp. Będziemy też musieli zrobić sobie selfie, by potwierdzić wiarygodność tego dokumentu. I to praktycznie tyle. Od razu możemy doładować nasze konto, wykonywać przelew itp. Po kilku dniach powinna przyjść do nas karta płatnicza, którą będziemy mogli używać do płatności w sklepach stacjonarnych i internetowych.

Jak zarabiać z Monese

Konto Monese daje nam możliwość zarobienia całkiem niezłych pieniędzy, praktycznie bez wysiłku. Wszystko dzięki specjalnemu programowi poleceń. Jeżeli polecimy konto Monese naszym znajomym czy członkom rodziny, a oni otworzą rachunek w tej firmie i będą z niego korzystać, możemy dostać 15 funtów brytyjskich lub 15 EURO, za każdą polecona osobę. Nasze zarobki są więc praktycznie nieograniczone i zależą tylko od ilości osób których zaprosimy. Nie zapomnijmy też, że jeżeli zarejestrujemy się i założymy konto w Monese używając kodu promocyjnego MARCI146 także otrzymamy 15 funtów lub 15 EURO oraz darmową wysyłkę i wydanie karty (na zawsze) do konta.

Kto powinien posiadać konto Monese

Najprościej można powiedzieć, że konto Monese powinien posiadać każdy z nas – tak na wszelki wypadek. Jednakże w szczególności o takie konto powinni zatroszczyć się osoby które dużo podróżują po Europie, współpracują z zagranicznymi kontrahentami czy też robią zakupy w zagranicznych sklepach internetowych. Konto to pozwala bowiem na dokonywanie szybkich płatności w obcych walutach, dzięki czemu możemy zaoszczędzić sporo pieniędzy.

Kod promocyjny / polecający do Monese

Skorzystaj z kodu polecającego MARCI146 aby otrzymać 15EUR lub 15GBP

Opinie o Monese

Według wielu opinii użytkowników, Monese może konkurować z popularnym już Revolutem. Aktualni klienci doceniają możliwość posiadania rachunku bankowego, darmowej karty oraz świetnej promocji w której można otrzymać darmowe pieniądze. Ocena Monese w serwisie TrustPilot to 9/10 przy ponad 10 000 opinii!

Skorzystałeś z kodu promocyjnego / polecającego w Monese? – Pozostaw swoją opinie!

Monese – kod promocyjny/polecający. Otrzymaj 15 EUR/GBP za utworzenie konta wielowalutowego
Średnia ocena: 5

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

17 komentarzy

 • A właśnie zastanawiałem się z której opcji skorzystać – Revoult czy Monese. Teraz chyba wybór będzie łatwiejszy, bo 15 Euro piechotą nie chodzi.

 • Z góry przepraszam autora tekstu ale jest jedna nieścisłość w tekście. Aby otrzymać bonus nie trzeba zasilać konta 10 eurami/funtami, sam otrzymałem bonus a wpłaciłem 0,5 Euro a rachunek jest w GBP.

 • Rzeczywiście może to być ciekawy sposób na dodatkowe pieniądze. tylko tak się zastanawiam, czy sa tu jakieś limity. To znaczy czy jest jakaś maksymalna liczba znajomych którym możemy to konto polecić.

  • Nie spotkałem się nigdzie z podobnymi ograniczeniami. Mam kartę Monesę już od kilku miesięcy, z mojego polecenia konto otworzyło kiladziesiąt osób i zawsze dostawałem prowizję. Więc chyba żadnych ograniczeń nie ma.

 • Mam sporo znajomych na Facebooku i spróbuje to wykorzystać polecając mój kod. Tylko mam takie pytanie: Jak mogę wybrać zarobione pieniądze? Mogę je przelać na polskie konto? Czy tez musze je wykorzystać gdzies poza granicami Polski?

  • Z tego co wiem, to spokojnie przelejesz pieniądze na konto w Polsce. Ale ja zbieram i wydam sobie za kilka tygodni, gdy pojadę na urlop do Hiszpanii. Praktycznie już mam tam wszystko „za darmo” dzięki poleceniom. Tylko za bilet lotniczy płaciłem z polskiego konta, a reszta będzie wydawana z konta Monese, na które wpłaciłem 10 EURO :). Lubie takie okazje i promocje 🙂

 • Na pewno Monese to fajna opcja. Nie tylko ze względu na zarobek jaki możemy uzyskać, ale także ze względu na zalety tego konta. Jak kupuję często na zagranicznym ebay i mam dzieki niemu spore oszczędności.

 • Polecam bardzo. Super sprawa szczególnie w UK gdzie trzeba mieć potwierdzenie adresu żeby założyć konto bankowe, co często jest problematyczne. Jeśli zakładasz konto i chcesz dostać na start darmowe 15f (po pierwszej płatności kartą) wpisz mój kod ELIZA966 pomożemy sobie nawzajem, z góry dzięki!

  • Zdecydowanie każdy. Nie ma tu przecież żadnych ograniczeń. Zwłaszcza jeśli masz dużo znajomych, którzy często gdzieś jeżdżą lub kupują w zagrancznych sklepach. Ale nawet i dla samego zarobku warto taką kartę założyć, bo 15 EURO czy funtów na drodze ciężko znaleźć 🙂

 • Ten kod podany w artykule naprawdę działa :):):)
  Właśnie przed chwilą dostałam 15 EURO :):):)
  Teraz muszę polecić mój między zajomych i może uzbieram kase na wycięczkę do Hiszpanii. Byłoby super.

 • Mieszkam w UK od kilku lat i ta karta jest tu wśród Anglików dosyć popularna. Zabierają ją ze sobą gdy jadą na urlop do jakiegoś europejskiego kraju. Przelewanie pieniędzy jest tu bardzo łatwe, kursy także więc nie ma się co dziwić że tak właśnie jest.

 • Mój znajmomy już od kilku lat ma tę kartę. Ja tez teraz o nią złożyłam wniosek. Mam nadzieję, że się przyda, a przy okazji namówie swoich znajomych na nią to coś wpadnie ekstra.

 • Bardzo fajna sprawa. Nie dość że można dostać kase za nic, to jeszcze zarabiać. Na pewno się zaloguje i spróbuje. Zwłaszcza że planujemy w przyszłym roku wyjzad do Grecji, więc ekstra EURO na pewno się przydadzą.

Pozostaw komentarz