Walutomat

InteretowyKantor.pl – opinie, kontakt, informacje o kantorze

Internetowy Kantor - kontakt, opinie, informacje o kantorze online
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

InteretowyKantor.pl to pierwszy w naszym kraju kantor, który zaczął wymieniać waluty w Internecie. Funkcjonuje od 2010 roku i w tym czasie pozyskał już ponad 200 000 klientów. Oferuje on bezpieczne i szybkie transakcje, a także gwarantuje wysokie bezpieczeństwo transakcji. Kantor stale się rozwija i udoskonala swoją ofertę. Wymiana walut w kantorze możliwa jest za pomocą strony WWW lub aplikacji na smartfonie.

Jesteś już klientem kantoru InteretowyKantor.pl? – Pozostaw swoją opinie poniżej!

 

InteretowyKantor.pl – opinie, kontakt, informacje o kantorze
Oceń to!

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

4 komentarze

  • Jakieś opinie o internetowym kantorze?? Warto? Swoją drogą, niektóre elementy strony wydają mi się łudząco podobne do walutomatu – jakaś podróbka??

    • InternetowyKantor.pl należy do spółki Currency One SA, która jest również właścicielem Walutomatu 🙂
      Pozdrawiamy

    • Te kantory działają na innych zasadach. Walutomat to taka wymiana społecznościowa pomiędzy klientami kantoru. A W InternetowyKantor kursy walut są ustalana przez właścicieli kanoru a może raczej przez rynek. Według mnie obydwa kantory mają swoje zalety więc każdy ma wybór, co jest lepsze?

Pozostaw komentarz