Walutomat

Cinkciarz.pl – opinie, kontakt, informacje o kantorze

Cinkciarz.pl - informacje i opinie o kantorze wlaut online
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Cinkciarz.pl to kantor internetowy, który rozpoczął swoją działalność w 2010 roku. Oferuje on swoje usługi zarówno w Polsce, jaki w kilku innych krajach. W serwisie waluty można wymieniać przez 24 godziny na dobę i 365 dni w roku. Wymiany można dokonywać z portfela walutowego lub w trybie transakcji społecznościowych. Firma stale unowocześnia swoje usługi, zwiększając in ilość proponowanych walut, czy też tworząc aplikacje na telefony komórkowe. Jest to jeden z najszybciej rozwijających się kantorów internetowych na świecie.

Jesteś już klientem kantoru Cinkciarz.pl? – Pozostaw swoją opinie poniżej!

 

Cinkciarz.pl – opinie, kontakt, informacje o kantorze
Średnia ocena: 4.5

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

9 komentarzy

  • Jai kantor będzie lepszy – cinkciarz czy walutomat? posiada ktoś konta w obu serwisach i może się podzielić opiniami???

    • Ja posiadam w obu i tak naprawde jeden i drugi jest spoko. Najczęściej uzywam Walutomatu, bo tam są z reguły lepsze kursy, ale to też zależy w jakim banku masz konto (kantory nie we wszystkich bankach mają konta i skutkiem tego są czasem dodatkowe opłaty za przelewy, czy dłuższy czas oczekiwania na wymianę waluty). U mnie w BZWBK walutomat się spisuje na 5, no ale jeżeli masz konto w innym (nieobsługiwanym) banku, to Cinkciarz może się okazaać lepszy.

  • Mam pytanie. Czy w Cinkciarzu możliwe jest ustawienie zleceń stałych, podobnych do tych w bankach? Spłacam kredyt we frankach i bardzo siadłą by mi taka opcja

  • Cinckiarz sporo się reklamuje i to pewno stąd wynika jego popularność. Bo jeżeli ciągle w telewizji wizi się reklamę tego kantoru, a o innych wcale nie słychać, to nie ma się co dziwić, że najwięcej ludzi się tam rejestruje.

  • Ja korzystam z tego kantoru juz od 2 lat chyba. I nigdy nie zdarzylo się nic złego. Kasa zawsze na czas. Kursy też spoko, więc polecam.

  • Nie polecam jakieś opłaty banku widmo pośredniczącego. z daleka unikać jak ognia . Przy próbach wyjaśnieniach nic nie wiedzą.

  • ja sam z tego kantoru nie korzystałem, ale od znajomych słyszałem, że nie polecają. Tzn kursy takie sobie a obsługa słaba. Bardzo słaby kontakt, ale może akurat trafili na jakiegoś słabego sprzedawcę.

  • Ja nie mam zastrzeżeń co do tego kantoru. Chociać obiło mi się o uszy, że na dział związany z kontaktem z klientmi narzekają. Ale to pewno wynika z faktu, że mają dużo klientów i zawsze trafi się jakiś „upierdliwiec” któremu nic się nie podoba. Ponadto należy zdawać sobe sprawę z tego, że po drugiej stronie słuchawki też pracują ludzie, którzy mogą mieć słabszy dzień itp. A ponadto nie wierzę, żeby dostawai oni za dużo kasy więci motywacja do działania kiepska.

Pozostaw komentarz