Walutomat
Kryptowaluty

Bitcoin ponownie tworzy nagłówki

Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Czy Bitcoin powraca? Po gorączkowym miesiącu nadszedł czas, aby przyjrzeć się temu, do czego zmierza krypto. Czytaj dalej, a następnie sprawdź analizę techniczną Vestle.

Czy Bitcoin powraca?

eśli ostatnio śledziłeś cenę kryptowalut, to napewno wiesz, że Bitcoin podwoił cenę w tym roku. Popularna kryptowaluta wzrosła o ponad 130% od początku 2019 r., udowadniając sceptykom, że wciąż ma się dobrze. Przez jakiś czas wydawało się, że Bitcoin wypadł z obiegu, ale wraz ze zmianą kierunku cenowego ponownie pojawia się pozytywny nagłówek, który możemy widzieć wszędzie, od stron z wiadomościami finansowymi po raporty z analizy technicznej Vestle.

Co ta zmienność oznacza dla Bitcoinów i innych kryptowalut i czy to tylko tymczasowy wzrost, a może trwający trend wzrostowy? Przyjrzyjmy się bliżej.

Nie zawsze wyglądało to tak pozytywnie

Nie tak dawno Bitcoin, miał poważną tendencję spadkową, co bez wątpienia wywołało spory niepokój wśród przybyszów z krypto. W 2018 r. Bitcoin zmniejszył swoja wartość o ponad 61%, co skłoniło niektóre osoby do kwestionowania przyszłości całej branży kryptowalut. Jak wiadomo, cena zdecentralizowanych krypt jest motywowana jedynie popytem i wyglądało na to, że inwestorzy tracili wiarę.

Oceń to!

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

Pozostaw komentarz