Walutomat

Amronet.pl – opinie, kontakt, informacje o kantorze

Informacje o e-kantorze Amronet.pl - opinie, informacje, kontakt
Zamieszczono przez KantoryWalut.pl

Amronet.pl to internetowy kantor, który pozwala na kupowania jak i sprzedawanie waluty w bardzo atrakcyjnych cenach. Pojawił się on w naszym kraju już kilka lat temu i od tego czasu stała poszerza grono zadowolonych klientów. Sprzedawać i kupować waluty możemy tu 24 godziny na dobę, a dzięki atrakcyjnym kursom, można zaoszczędzić bardzo dużo środków.

Otwórz darmowe konto w Amronet.pl i otrzymaj 20% PAYBACK za darmo!

Jesteś już klientem kantoru Amronet.pl? – Pozostaw swoją opinie poniżej!

 

Amronet.pl – opinie, kontakt, informacje o kantorze
Średnia ocena: 3.3

O autorze

KantoryWalut.pl

Pomagamy w doborze najlepszych ofert wymiany walut w e-kantorach, piszemy na tematy rynków walutowych, poruszamy wszelkie kwestie związane z branżą kantorów online, tworzymy i publikujemy poradniki ukazujące w jaki sposób tanio, bezpiecznie i szybko wymieniać pieniądze w internecie.

12 komentarzy

  • Bardzo rzetelny kantor, nowoczesny i przystępny. Nawet za pierwszym razem nie miałem problemów z obsługą platformy Amronet, a poszło szybko jak nigdy wcześniej.

  • Darmowe, proste w obsłudze konto, umożliwiające transakcje przez 24 godz na dobę, dla mnie Amronet to rewelacja.

  • Kantor idealnie wpasowany w mój tryb życia w ciągłym biegu. Amronet umożliwia mi wymianę waluty w każdej chwili, nawet przez smartfona.

  • Moim zdaniem Amronet jest świetnym kantorem, ponieważ oferuje szybkość i sprawność obsługi. Szczególnie jednak doceniam jego bardzo korzystne kursy walutowe. Polecam serdecznie 🙂

  • Moim zdanie jest to najlepszy kantor na rynku. Świetne kursy walutowe oraz szybkość obsługi sprawiają, że jest to miejsce, do którego aż chce się wrócić 🙂

  • Środki są sprawnie księgowane, nie ma kłopotów z przelewami nawet za granicę. Wymiana po kursie to kilka sekund. Dzięki Amronet oszczędzam masę czasu i pieniądze również, ponieważ wyceny są korzystne.

  • Sprawna i pewna obsługa szybkich, bezgotówkowych przewalutowań. Z chęcią kolejny raz skorzystam z Amronet i rekomenduję.

  • Osobiście uważam, że Amronet jest najlepszym kantorem na polskim rynku. Warto skorzystać z jego usług, ponieważ możemy sporo zyskać na wymianie.

  • Bardzo przyjemna obsługa telefoniczna, widać że ludzie mają wiedzę i chętnie się nią dzielą. Przewalutowania sprawne, w 2 opcjach, szczególnie polecam po dostępnym kursie, jest atrakcyjny i wówczas Amronet zatwierdza wymianę od razu w czasie rzeczywistym- 24 godziny na dobę warto dodać:)

Pozostaw komentarz